IRON HORSE SERIES - Hydro Whey - 2000g
Hydro Whey Protein to odżywka białkowa zawierająca wszystkie bioaktywne frakcje białek serwatkowych: beta-laktoglobuliny, alfa-laktoglobuliny, glikomakropeptydy, immunoglobuliny oraz laktoferynę. Produkt IRON HORSE SERIES został wyprodukowany wyłącznie z wysokiej jakości hydrolizatu białek serwatkowych pozyskiwanych metodą mikrofiltracji izolatu w niskich temperaturach, dzięki czemu wszystkie białka w nim zawarte są niezdenaturowane i mają właściwości bioaktywne.

Cechuje się wysoką zawartością aminokwasów rozgałęzionych (BCAA) oraz kwasu glutaminowego. Odżywka ta jest przeznaczony dla wszystkich sportowców pragnących uzupełnić swoją dietę o łatwo przyswajalne białka zwierzęce pozyskiwane z serwatki mleka krowiego. Hydro Whey Protein nadaje się zwłaszcza do stosowania w fazie rozbudowy masy mięśniowej i siły, może też być stosowany na etapie spalania tkanki tłuszczowej dzięki diecie wysokobiałkowej.

IRON HORSE SERIES - Anabolic Dream - 280g
IHS - Anabolic Dream zawiera w jednej porcji aż pięć form najskuteczniejszych kreatyn - jabłczan, chlorowodorek, orotan, ester etylowy oraz pirogronian, które działając synergicznie przyczyniają się do poprawy parametrów siłowych, wydolnościowych i wspierają budowę masy mięśniowej. Całość wzbogacona Schizandrolem, który dodatkowo wzmacnia działanie kreatyn.

Dodatkowo stack został wzbogacony najwyższej jakosci cynkiem, ekstraktem z Kozieradki Pospolitej, które podbiją poziom testosteronu. Oprócz tego ekstrakty z Pokrzywy, Pietruszki, Owsu i Czarnego Bzu już w samym zalążku eliminować będą obawy o zatrzymanie wody podskórnej.

Kompleks Anabolic Dream ma działanie trójtorowe:

- zmniejsza zatrzymanie wody i usuwa jej nadmiar z organizmu
- podnosi poziom testosteronu i przyspiesza procesy regeneracji
- przyspiesza budowę suchej masy mięśniowej, poprawia wydolność mięśni

239 239
szt