Nitrobolon to preparat oparty na formule zwiększającej wytwarzanie w organizmie człowieka - tlenku azotu (NO). Formuła ta w 1998 roku została opatentowana i nagrodzona nagrodą Nobla w dziedzinie medycyny.
Składniki zawarte w Nitrobolon takie jak diarginine malate oraz arginine alpha keto-glutarate są prekursorami wytwarzania w organizmie człowieka tlenku azotu (NO), który odpowiada za prędkość komunikacji między komórkami. Zwiększenie produkcji tlenku azotu powoduje rozkurczenie ścianek naczyń krwionośnych, oraz hamowanie agregacji płytek krwi (odpowiedzialnych za lepkość krwi), czego efektem jest kilkukrotne zwiększenie tempa oraz ilości przepływu krwi w naczyniach krwionośnych oraz mięśniach. Efektem tego jest zwiększone nagromadzenie tlenu oraz składników odżywczych (transportowanych przez krew) w komórce mięśniowej. Daje to efekt napięcia i "napompowania" mięśni, co powoduje znaczny przyrost siły oraz masy mięśni.

SPOSÓB UŻYCIA:

NitroBolon najlepiej stosować w cyklu 6 tygodniowym, po którym powinien wystąpić okres przerwy w jego stosowaniu. W okresie przerwy, która powinna trwać około 3 tygodni należy zmniejszyć intensywność oraz obciążenia treningowe. Zbyt forsowne ćwiczenia w tym okresie mogą spowodować szybki spadek osiągniętych podczas stosowania NitroBolonu wyników.

W dni treningowe - należy przyjmować 1 porcję rano na czczo, 1 porcję na 30minut przed treningiem i 1 porcję po treningu.

W dni nie treningowe - należy przyjmować 4kap. rano na czczo i 4kap. 6godzin po pierwszej porcji.

SKŁADNIKI:

Wartość odżywcza w 1 porcji - 4 kaps.
Wartość energetyczna 2 kcal
Białko 0,45 g
Tłuszcze 0 g
Węglowodany 0 g
Jabłczan L-Argininy, Ester Etylowy Kreatyny, Jabłczan Cytruliny, L-Arginina 2700 mg
 
150 139
szt